Regulamin

Regulamin korzystania ze sklepu internetowego ISIA

§1 Informacje ogólne

 1. Regulamin informuje o  zasadach sprzedaży przez sklep ISIA, należący do firmy PPHU "ISIA" Małgorzata Wągrowska, z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 3B  95-082 Dobroń;
 2. numer NIP: 771-150-35-49
 3. Transakcje kupna-sprzedaży odbywają się w formie umowy zawieranej na odległość za pomocą sklepu  internetowego www.isia.com.pl

§2 Zamówienia

 1. Zamówienia przyjmowane są przez cały czas pracy sklepu internetowego www.isia.com.pl
 2. Do realizacji zamówienia koniecznie jest:
  - podanie zamówionych produktów i ich ilości,
  - podanie danych potrzebnych do dostawy,
  - wskazanie preferowanej formy płatności i dostawy,
  - potwierdzenie zamówienia poprzez wysłanie e-mail,
  - wybranie konkretnego wzoru, koloru, rozmiaru (jeśli dotyczy).
 3. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych i braku możliwości kontaktu z Klientem, Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia.
 4. W przypadku niedostępności produktów lub problemów z realizacją zamówienia, Sprzedający skontaktuje się z Klientem w sprawie ustalenia sposobu i czasu realizacji zamówienia lub ewentualnego odstąpienia od realizacji zamówienia.
 5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez:
  - kontakt e-mail pod adresem: poczta@isia.com.pl
  - kontakt telefoniczny pod numerem: +48 602 241 801 w godzinach 8-16

§3 Ceny towarów i płatność

 1. Wszystkie ceny towarów podawane są w PLN i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze obowiązuje w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  płatność przy odbiorze,
  płatność przelewem bankowym bezpośrednio na konto sklepu.
  Nr konta: PA-CO-BANK PABIANICE 30 8788 0009 0103 1277 2008 0001
 3. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt dostawy przesyłką zgodny z cennikiem firmy dostarczającej wraz z podatkiem VAT.

§4 Terminy dostawy i koszty

 1. Przy każdym towarze podana jest informacja o dostępności. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili skompletowania zamówienia.
  Zamówienie na towary o różnym czasie dostępności wysyłane jest po skompletowaniu całości zamówienia.
 2. Przewidywany czas dostawy przesyłki kurierskiej to 1-2 dni roboczych od momentu wysłania.
 3. Wysyłka zamówionych towarów następuje:
  - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (pobranie) - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia, w dni robocze, maksymalnie w przeciągu 48 godzin od skompletowania zamówienia,
  - w przypadku zamówień płatnych przelewem – po otrzymaniu płatności – zaksięgowaniu środków na koncie ISIA, w dni robocze, maksymalnie w przeciągu 48 godzin od skompletowania zamówienia.
 4. Koszt przesyłki jest uzależniony od wybranej formy płatności i dostawy. Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna w trakcie dokonywania zamówienia na formularzu zawierającym zestawienie zamówionych towarów.
  Podstawowe zestawienie opłat dla przesyłek krajowych:
  - przesyłka kurierska, do 30 kg., płatna z góry: 25.00 PLN z VAT
  - przesyłka kurierska, do 30 kg., płatna przy odbiorze: 30.00 PLN z VAT

§5 Zwroty, reklamacje

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie ISIA bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Zwrot jest możliwy, gdy towar spełnia wszystkie poniższe warunki:
  - nie był używany
  - nie został w żaden sposób zniszczony
  - jest kompletny
 3. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem oraz informacją o numerze konta, na jakie należy przelać zwracane pieniądze lub informacją o innym towarze w zamian.
 4. W przypadku przesyłki zwrotnej realizowanej zgodnie z pkt 1., koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. ISIA nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
 5. Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 6. Jeżeli w trakcie zawierania transakcji Klient otrzymuje darmową przesyłkę, to w przypadku rezygnacji z transakcji i zwrotu towaru, koszty dostawy poniesione przez sklep www.isia.com.pl pomniejszą kwotę o której mowa pkt. 5.
 7. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

  PPHU "ISIA" Małgorzata Wągrowska
  ul.Wrocławska 3B 95-082 DOBROŃ
 8. Z dopiskiem sklep internetowy